Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a derekam, és miért...

Miért fáj a derekam, és miért fáj ha pisilek?

Figyelt kérdés
Mióta szültem 2, 5 éve elég sok problémám van nőgyógyászati téren. De ezek a problémák persze nem 2, 5 éve állnak fent és csak most mentek dokihoz. Ezt csak úgy megjegyzem a kritikákat kivédve.Csak nekem szülés előtt soha nem volt ilyen bajom. Sokszor felfázom, pedig vigyázok és sokszor fáj a derekam. Voltam nőgyógyásznál nem látott semmit, de a szövettani eredményem még nincs készen. Szerintetek mi lehet? Mit tehetek ezek ellen?
2012. aug. 7. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy vesefunkciós vizsgálatot és egy alhasi ultrahangot csak meg kellene ejteni. Ez nem nőgyógyászati probléma.
2012. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A derékfájás és fájdalmas vizelés egyértelműen a felfázás jele, csak a derékfájás már aggodalomra ad okot, a fertőzés átterjedt a medencédre. Mindenképp urológus, nem nőgyógyász!
2012. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!