Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy komoly bajom van?

Lehet, hogy komoly bajom van?

Figyelt kérdés

Már körülbelül egy éve észrevettem, hogy nagyon szagos odalent, nem viszket, nem fáj, semmi ilyesmi, csak a szag. Nagyon zavart, de nem foglalkoztam vele különösebben.

Előbb jött szembe egy kérdés, és a válaszok között volt, hogy komoly lehet, meg mindenfélét okozhat és teljesen frászt kaptam.

14 éves vagyok és még soha nem voltam nődokinál, egyáltalán hogyan mondjam el anyámnak, hogy mi a probléma?


2012. aug. 8. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha orvoshoz mennél, már csak azért is, hogy kizárjanak egy lehetséges betegséget. Anyukádnak mondd azt, hogy "Anya, furcsa a puncim szaga!" Vagy ahogy otthon a nemi szerved nevezed.
2012. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abból nem lesz baj, hogy ennyi időn át nem szóltam róla?
2012. aug. 8. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az első vagyok. Hát nem fog neki örülni se az Anyukád, se az orvos, de most már ne halogasd tovább, nehogy tényleg valami baj legyen! Vigyázz magadra!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülyeség, de most hogy végiggondoltam szerintem biztos hogy fertőzésem van :/

Tavaly pont egy nyaraláson vettem észre, meg amúgy is nagyon sokszor voltunk Balatonon és szerintem ott szedhettem össze :////

Most annyira ki vagyok, lehet ebből valami maradandó dolog?

2012. aug. 8. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az eddigi válaszok írója vagyok. Abból, hogy kellemetlen szaga van a puncidnak én is fertőzésre gondolok, de azért lenne jó minél hamarabb orvoshoz menni, hogy ne legyen belőle komoly baj. Ha elhanyagolod, akkor viszont tényleg lehet nagyobb baj és akár meddő is lehetsz. Minél előbb menj orvoshoz! Remélem nem lesz semmi baj sem most, sem soha az életben!!! :) Nagyon vigyázz Magadra!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!