Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután tampont használok és...

Miután tampont használok és vége a mensimnek, utána napokig kellemetlen a "szagom". Ez bajt jelent, ne hasznájlam tovább?

Figyelt kérdés
életem során kétszer használtam csak, azelőtt mindig betétet. egyszer azért, mert nem volt otthon betét,akkor próbáltam először, és aztán jött a gond, de magától elmúlt. most pedig egy hete azért, mert csak így tudtam megoldani egy alkalmi ruha miatt. van mással is ilyen, vagy csak véletlen?
2012. aug. 8. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit is elgondolkodik ezen, az tudhatja, hogy a tampon elzárva van a testedben, egy meleg nedves helyen, ami kiváló feltétele a baktériumok szaporodásának. Gondolj bele, órákig van a hüvelyedben a tampon. Szerintem ez okozza a szagot.
2012. aug. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Én ahogy emlékszem én mindig megéreztem ha valakinek megvan. És tudtam, hogy az a lány betétet használ. És mindig jól tippeltem. Amég én betéteztem addig saját magamnak is szaga volt. Undorító volt. Most viszont tamponozok és én nem érzek kellemetlen szagokat se senkin se máson. Mellesleg mindig tisztára mosom magam, szóval felspriccelek magamnak. Szerintem te is tedd ezt :D
2012. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!