Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, az hogy éppen menstruá...

Lányok, az hogy éppen menstruáltok befolyásolja, hogy mit vesztek fel? (milyen nadrágot vagy szoknyát stb. )

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mondjuk ha erős akkor még a reklámok miatt se veszek fel fehéret alulra.
2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel ált. betétet (is) használok, így nem veszek fel szoknyát, mert hallani lehet, ahogy csörög a betét.

Meg menzeszkor tangát sem húzok, pedig egyébként azt használok.

2012. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ugyan úgy öltözködöm ahogy előtte...csak bugyiba nem veszek fel világosat (nem tudom miért) :)
2012. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én akkor általában nadrágot húzok ha lehet akkor sötétet szoknyát nem mert hallani ahogy zörög.
2012. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nálam ez abszolút nem befolyásolja, mondjuk általában pont mindig akkor veszek fel fehéret ha meg van, meg szoknyát is. Szóval nem igazán fontos ez nekem meg én tampont használok úgyhogy nekem nincs mi "zörögjön".
2012. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!