Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fertőzésünk lehet?

Milyen fertőzésünk lehet?

Figyelt kérdés
Erős alhasi fájdalmak miatt voltam dokinál, fertőzésre kaptam gyógyszereket. Nemi életet nem élhetünk a gyógyszer szedése alatt, és ha azután sem múlik, akkor a páromat is ki kell vizsgáltatni. Milyen jellegű fertőzése lehet, ha tőle kaptam el?
2012. aug. 10. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Gombás vagy bakteriális fertőzés. Ez persze nem azt jelenti, hogy megcsalt, uszodában, strandon, nyilvános WC-ben nagyon könnyen össze lehet szedni bármit.
2012. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ő nem kapott gyógyszert??
2012. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. :)


nem, ő még nem volt dokinál.

2012. aug. 10. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs de ha a nemi élettől eltiltanak és gyógyszert szedsz, akkor a kezeletlen partnertől vissza fogod szerezni. Úgy hívják, hogy ping-pong fertőzés! Irány az urológia és egyszerre szedjétek a bogyót, különben hiába.
2012. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!