Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lent olvassátok pls. Am meg a...

Lent olvassátok pls. Am meg a szeméremajki problémámról van szó! (? )

Figyelt kérdés
A fehérfolyásom amikor elkezdődőtt nem tudtam mi az és wc papírt helyeztem be a két kisszeméremajkam közé de ráöttem h ez norm dolgog ezért már nem csinálom de 3-évig midnen nap volt a börömhöz érintve és most látom amióta nem használom ezt a megoldást hogy a kisszeméremajkaim körül meg az ami lifeg azokon kis fehér pöttyök vannak vagyis nem is fehér csak ha szétfúzom akkor látszik de akkor sem fehér csak testszíntől kicsit eltérő. és ez gond? Vagy mitől lehet? Vagy eddig is ottvolt? Nem merek orvoshoz menni 16 vok
2012. aug. 10. 16:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
de ahova a férfiak kerülnek*.* ott nem olyan mert gondolom a wc-papír ugye ott elvállt mindíg amikor ráfolyt a fehérfolyásom és ott a lyuk körül nem oylan csak a kiszseméremajkak lifegője!:O és én a wc-papírra gondolok h az miatt van !remélem:/ és ez baj lehet? vagy valaki másnak lettek iylen pöttyök bármitől? tanácstalan vagyok:(
2012. aug. 10. 16:42
 2/16 anonim ***** válasza:
nem viszket?
2012. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem ez nem a wc papírtól van, hanem azok mirigyek és minden lánynak/nőnek vannak. :)
2012. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Persze, ha viszket a puncid, vagy csíp, akkor menj orvoshoz.
2012. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem csíp és nem viszket!! és semmi baja ncisn csak észrevettem h vannak.. ja és a kiszeméremajkaim kicsit ráncosak és mindíg megszoktam igazítani őket budi meg zuhi után mert néha kiis kukucskálnak:O és ez normális? és ezért a tudjukmim sem túl norm alakú csak ha egy órát igazítom:/ és én ennél is arra gondoltam h wc papírtól van h ugye miníg "huzogattam" a kiszeméremajkaimat amikor betettem a wcpapírt és akk attól megnyúltak meg én már midnen hülyeségre gondolok.. csak hát rossz érzés belegondolni h másoknak milyen norm lehet:( de am fürdőruhán keresztül nem látszik csak épp bugyin keresztül h kicist furi.. na és erről mi a véleményetek?:/:(és ha azt mondjátok h midnekinek vannak iylen kis pöttyök akkor megnyugodtam nagyon mert tényleg nem viszket meg semmi..:)

és köszönöm az eddigieket

2012. aug. 10. 18:28
 6/16 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Nincs semmi baj a kisajkaiddal, mert minden punci más.
2012. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
azok a fehérek a nyálkahártyán csak kis mirigyek.
2012. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de ajj okés:) remélem is h nicns semmi bajom..:) de a ráncosság? és az is nomr ugye ha szétnyitom a lábyam akk a két nagyzseméremajak kb beleolvad a testembe(széthúzódik) és a kicsik meg ottmaradnak kint csak úgy..:/ ??
2012. aug. 10. 18:49
 9/16 anonim ***** válasza:
a ráncosság is normális.
2012. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ahh de biszti nektek is iylen?:O:)
2012. aug. 10. 20:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!