Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Segítség!

Mit tegyek? Segítség!

Figyelt kérdés

Elég gyakran fel szoktam fázni.Most úgy néz ki, hogy megint felfáztam.Vettem be Rowatinex-et.Mit vehetnék be/mit tehetnék?Teljesen kétségbe vagyok esve mert nem csak fáj hanem most először véreset pisilek.

Nem tudok most elmenni orvoshoz főleg, hogy reggel elutazunk.Nem tudom mit tegyek, kérlek segítsetek!


2012. aug. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, kamillába is beleülhetsz, de ha hétfőig nem lesz jobb, mindenképpen menj orvoshoz.
2012. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Próbálok sokat inni.

Annyira meg vagyok ijedve mert ilyen rossz még sosem volt.

Az a baj, hogy holnap elutazunk külföldre és minimum egy hétig haza sem jövünk.

2012. aug. 10. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pedig ha 2-3 nap múlva sem lesz jobb, akkor mindenképpen el kéne menned orvoshoz.
2012. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál Pásztortáska gyógyteát...,jó a vérzések csillapítására.
2012. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben semmiképp nem utaznék el addig, amíg nem látott orvos...


Ha más nem ügyelet, vagy pedig ha gyakran van ilyen problémád, hívd fel a házidokidat, hátha privátban fogad még ma este.


Ha banális probléma, legalább ad rá gyógyszert, de ha komolyabb... külföldön elég nehéz helyzetben leszel. Elég, ha egy komolyabb gyulladás, vagy vesekő... kint egy görcsben fetrengve nyaralás alatt még rosszabb lesz.

2012. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma este menj el az ügyeletre, ott írnak fel antibiotikumot!!!! Csak attól fog elmúlni!! Ha most nem mész, akkor külföldön rögtön orvoshoz kell menned. Ha van biztosításod, akkor nem lesz gond. Nem szabad kezeletlenül hagyni, mert feljebb szállhat a vesékre amellett, hogy pokollá teszi a nyaralásod.
2012. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!