Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem érzem nőnek magam, mert...

Nem érzem nőnek magam, mert nem vérzek. Szerintetek ez így normális?

Figyelt kérdés

Utoljára április végén véreztem.

Március végén kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni, 2 levélnyi után le kellett cserélni, szünet nélkül. A másik tablettánál egyik levél után se jött meg, a doki szerint ez normális ennél a tablettánál, de inkább leváltottam, nem csak emiatt.

Ismét szünet nélkül kellett váltanom, szóval április vége óta nem véreztem, már elegem van. Kevesebb, mint 1 hét van a szünetig, szóval már örülök, remélem megjön:)


Na de a lényeg, hogy ez idő alatt nem érzem magam igazi nőnek, emiatt az önbizalmam is kevesebb. Volt már valaki hasonló helyzetben?


17/L


2012. aug. 10. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én 9 hónapig nem menstruáltam miután abba hagytam a fogamzásgátlót, de olyat sosem éreztem hogy ezért ne lennék nő.... Elég érdekes ha csak emiatt, így érzed.
2012. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól érzem nőnek magam, hogy mensturálok-e vagy sem.
2012. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha puncid van, akkor nő vagy! :D
2012. aug. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tabletta az? Mit meg nem adnék, hogy ne vérezzek... xD
2012. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem hormonbetegség miatt nincs rendben a menzeszem. Volt, hogy 7 hónapig nem volt.

És hasonlóan érzek. Mintha nem lennék igazi nő. De inkább a peteérés hiányzik, a menzesz már csak annak a következménye, jele.


Én alapból azt nem értem, hogy egészséges, fiatal nők hajlandóak leállítani egy gyógyszerrel a peteérésüket. Ha rendben lenne a vérzésem, biztos nem tenném.

Megvan a veszélye, hogy esetleg újra sem indul.

2012. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj, hogy elvesztetted a nőiségedet, mert ez hormonzavart jelez.
2012. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő, nem nő! Micsoda kérdés! Egy ismerősöm a mentőautóban szülte meg a második gyermekét és olyan "klasszul" sikerült, hogy örökre elmaradt a vérzése. Pedig csak 23 éves volt. Azóta sem tudták semmivel visszahozni. Mégis nő maradt, de még milyen! Egy gonddal kevesebb lett az életében.
2012. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is de örültem volna neki régebben, ha nem jön meg, gondnak gondoltam, de most...

Nyilván nő vagyok, de nem érzem magam annyira annak.


Köszi a válaszokat.

2012. aug. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!