Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeréntetek ez baj?

Erika13 kérdése:

Szeréntetek ez baj?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.És mind2 mellemben van csomó... szerintetek ez baj?

#baj #Szeréntetek
2012. aug. 11. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen csomót érzel,de kérd meg anyukádt vigyen el nődokihoz, és legfeljebb csinálnak egy ultrahangot.
2012. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is érzek csomót, de az a mirigyállomány.
2012. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a tejmirigyeket érzed.

Minden nő mellében ki lehet ezeket tapintani.

2012. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menstruálsz már? Ha igen, akkor lehet, hogy attól van, de teljesen biztos választ csak orvos tud adni!
2012. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem rég kezdett el nőni a melled akkor azért van, anno nekem is volt a mellbimbó alatt amikor el kezdett nőni, teljesen normális, majd elmúlik, főleg ha mind kettőben van.
2012. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat !:) anyukámmal elmentünk a házi orvoshoz írt ki rá kenőcsöt és azt mondta hogy ha nem múlik el akkor mennyek el nőgyógyázhoz...anyukámnak megmutattam megint és azt mondta hogy ő szerinte az nem baj ...igen menstruálok de van hogy kimarad ,késik és ezt is megkérdeztem anyukámtól és azt mondta hogy 13 évesen nem kell be állnia a menstruációnak
2012. aug. 12. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
végre egy normális szülő
2012. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék erre a háziorvosra, aki valami kenőcsöt ír fel egy mellben található csomóra. gondolom valami testápoló lehetett álnéven,mert azok a csomók nem tűnnek el krém hatására, ha a mirigy állományt érzed azért, ha zsírszövet akkor meg azért.
2012. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a krém nekem is fura...
2012. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!