Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkeztem a párommal...

Szeretkeztem a párommal menstruáció alatt, óvszer nélkül. Nagyon picit véreztem, hiszen már 3. napja, hogy megvan. Mennyi az esélye, hogy elkaptam valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Nagyon félek ettől... Segítsetek.
2012. aug. 12. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Amennyiben a párod egészséges, nincs gond. :)

Illetve ha vízben csináltátok vagy egyéb helyen, ahol egyébként is több a baktérium, akkor csak annyi a fertőzésveszély, mint máskor :D


A párommal minket nem zavar a menzeszem. Soha semmit nem kaptam el tőle, hiszen nincs is mit :)

2012. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De terhes lehetsz!
2012. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha hűségesek vagytok egymáshoz, akkor fertőzésnek nagyon kicsi az esélye, de mivel védekezés nélkül szexeltetek, így a terhességnek is van egy kicsi esélye, még ha menstruálsz is.
2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van esélye a fertőzésnek, mert a hüvelyben találhatóak normál esetben is kórokozók. A nyitott méhszájon egy jó kis szexel szépen fel lehet őket pumpálni a méhűrbe. Sajnálom, hogy ennyire sokan vannak ennek a tudásnak a híján. A nőgyógyászok is egy picit magyarázhatnának többet. Nem véletlen tabu a menzesz alatti szex szinte minden vallásban.

Sem óvszerrel, sem nélküle nem tanácsos ilyenkor együtt lenni úgy.

2012. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól rám hozta a frászt! Miért szívhatom meg ha együtt vagyunk menszesz alatt? TILOS?

Gabi


tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára


Kedves Gabi! Sajnálom, hogy az Anyukája meg az iskola nem tanította meg az alapvető higiénés rendszabályokra. Gondoljon bele: a hüvely nem steril hely, tele van mindenféle kórokozóval, amit a savanyú vegyhatás kordában tart. Menzesz alatt a szülőcsatorna teljesen nyitott, ha ekkor ér nemi életet, akkor ezeket a kórokozókat felpumpálja a méhébe, de akár a hasüregébe is. Ha nincs szerencséje, a menzesz miatt meglevő alhasi vérbőség talaján akár életveszélyes gyulladás is kialakulhat. Erről még sohasem hallott? Nem tilos, SZIGORÚAN TILOS! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"

2012. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok nő mensi alatt esik teherbe. Ha nincs arra nagyobb az esély mint a fertőzésre ár ha nincs semmi baja a párodnak, ha lenne valószínűleg már tudnál róla....

A fertőzés nem a vérbőségtől lehet hanem mert jobban nyitva van a méhszáj mint máskor.

2012. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rengeteg pár van együtt a menstruáció alatt is és nincs semmi gond belőle, a lényeg hogy védekezzetek akkor is....
2012. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ági, és rengeteg pár van, akinek pedig gondja lesz egy ilyen együttlét után. Én nem szeretek ilyen dolgokat a szerencsére bízni. Maradok a nőgyógyász ajánlásánál.
2012. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!