Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? (több lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak ha pont akkor fogok megbetegedni amikor megyünk a Balcsira?Mert hogy ha anyuval jól számoltuk akkor pont akkor jönne meg.És még cak most fog megjönni másodszorra.Van valami tanácsotok?
2012. aug. 12. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs. Szokj hozzá, mert pár évig még menstruálni fogsz. Nem fog hozzád alkalmazkodni, neked kell hozzá.

Vagy használsz tampont, vagy nem fürdesz, ennyi.

Egyébként ritka, hogy vkinek a második pontosan jön meg....egyébként is, egy menzesz alapján nem lehet ciklust számolni.

A legtöbb lánynak az első után hónapokig kimarad.

2012. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért fogsz megbetegedni? És honnan tudod, hogy mikor fogsz megbetegedni?
2012. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
először is tényleg szokj hozzá, sokszor van ilyen egy nő életében és ez nem kívánság műsor hogy mikor jöjjön. másodszor pedig tényleg egyltalán nem biztos hogy meg fog jönni másodszorra pontosan. A lányok 99%-ának nem jön meg rögtön rendes időben a második.
2012. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.De az lenne a tamponnal kapcsolatos kérdéssel hogy honnan szerezzek?Mert anyu ugyan azt használ de én még nem használtam jó mondjuk ha elolvasom a használati utasítás úgy oké.De anyu rendeset használ nem pedig minit vagy valami ilyet.
2012. aug. 12. 18:57
 5/9 A kérdező kommentje:
14:46-os látom nem érted.
2012. aug. 12. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
minit vegyél, bárhol lehet kapni.
2012. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a menstruáció nem betegség :) tamponnal nyugodtan bemehetsz a vízbe. csak nyugi! :)

nekem a második mensim két nappal előbb jött meg, és azóta is 2 hét volt a legtöbb, amikor késett.

2012. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tegnapi 14:46-os vagyok. Értem, hogy a menstruációról volt szó, csak azt nem értem, hogy miért írtad azt betegségnek? Épp ellenkezőleg. A menstruáció azt jelenti, hogy egészségesen működik a szervezeted!!!
2012. aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem betegség:D.De azért köszi a válaszokat.
2012. aug. 13. 09:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!