Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teherbe lehet-e esni méhszájse...

Teherbe lehet-e esni méhszájsebbel?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyok házasok, régóta próbálkozunk, de sehogy sem akar összejönni a baba. 2 hónapja volt egy másfél hetes késésem, ami miatt elmentem orvoshoz. A doki azt mondta, hogy méhszájsebem,és 2 cisztám van, és emiatt nem sikerül a baba, mert a hímivarsejtek nem tudnak átjutni a megváltozott hámon. A ciszta felszívódott, következő hónapban óramű pontossággal jött a menzeszem. Viszont most már több mint 2 hete késik. Tesztet még nem vettem, beleélni sem akarom magam, pláne hogy most az a meg fog jönni érzésem van. Úgy gondolom, hogy várok még pár napot, és akkor majd tesztelek. Volt már valaki akinek sikerült így baba?

2012. aug. 12. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy ilyenkor érdemes cickafarkfű teát inni?
2012. aug. 12. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
már rég tesztelhetnél ha 2 hete nem jött meg, ha terhes vagy akkor már 6 hetes és akkor már érdemes orvoshoz is elmenni, a mindjárt megjön érzés normális tünete a terhességnek is csak nem jön meg. A legtöbb nő ugyanazt érzi az elején csak nem jön meg. szoval csinálj tesztet minél előbb. Amugy simán lehet teherbe esni méhszájsebbel is.
2012. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már ne igyál cicka teát

azt peteérés serkentésre kell utána beágyazódáshoz palástfüvet szoktak de ha terhes vagy akkor már rég túl vagy a beágyazódáson.... Majd ird meg mit mutat a teszt. Ja és ennyi idő után már nem kell reggeli vizeletből, lehet bármikor.

2012. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, de negavít lett :(. Tegnap iszonyatosan fájt a fejem, meg görcsölt a hasam, azt hittem megjön, de nem. Most semmi bajom, de menszesz még sehol.
2012. aug. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!