Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha terhes voltam és elvetéltem...

Ha terhes voltam és elvetéltem akkor felhelyezhetik nekem a spirált? Még egy gyereket sem szültem.21/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonális spirált igen, a mirenát. a sima spirált nem tudom, határeset.. lehet, hogy van doki, aki igen.
2012. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mini spirált esetleg, de nem nagyon szeretnek a dokik ilyenkor még spirált feltenni. Mennyi idős terhességet vetéltél el? Műs
2012. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na még 1x: szóüval műszeresen kellett befejezni, tágították a méhszájad, vagy sem? ezektől is függ, meg az orvostól is. De ha van más mód a védekezésre, nem valószínű, hogy felteszik.
2012. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 hetes terhes voltam, semmilyen műszeres vizsgálaton vagy akármin nem estem át.
2012. aug. 13. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
És miért szeretnél spirált? Egyrészt nem a legbiztonságosabb védekezés, másrészt a későbbi terhességeknek akár akadálya is lehet, harmadrészt ha még sosem tágult a méhszájad (még csak nem is tágították), akkor arra is negatív hatással lehet (arról nem beszélve, hogy valószínűleg marhára fájna is a felhelyezése).
2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!