Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet meghozni a havit?

Hogyan lehet meghozni a havit?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete késik...csináltam két terhességi tesztet (mindkettő negatív). Van vmilyen tapasztalat vagy házi praktika...bármi amivel esetleg meg tudnám hozni???
2012. aug. 13. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Talán csak,mert fiatal vagy késik.Ez nem baj,majd be áll rendesen.
2012. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21,hát nekem már azért be van állva...olyan fiatal már nem vagyok :P :D
2012. aug. 13. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el nögyógyászhoz: mert lehetsz terhes a negativ teszt ellenére is, de lehet msa bajod is. HA nem jön meg a menzeszed, annak valami oka van, házi praktikákkal nem lehet megszüntetni.
2012. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is legutóbb késett több, mint egy hetet, de azóta nincs semmi gond. Valószínűleg az volt a gond, hogy épp vizsgáim voltak, elég nagy volt rajtam a nyomás. Nem lehet, hogy neked is épp vmi stresszes időszakod van?
2012. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cickafark tea nekem többször bejött, de nem tudom, lehet másnak nem használ.
2012. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nekem is úgy szokott lenni h a stresszes időszakban késik...de most csak emiatt vagyok ideges h nem jön meg...nincs más...igaz mondjuk eléggé "élménydús" életem van...minden napra van vmi -.-" :D ha a héten sem jön meg akkor elmegyek a dokihoz :/
2012. aug. 13. 10:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött :) huhh....:) minden jót nektek :) puszi
2012. aug. 13. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!