Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász láthatja, ha át...

Nőgyógyász láthatja, ha át van szakadva a szűzhártyám, igaz? (Még ha nem is szex miatt történt. )

Figyelt kérdés
A hónap végén megyünk anyával nőgyógyászhoz, ez lesz az első alkalom, hogy ott vagyok. Még szűz vagyok, de egyszer, amikor a barátom megpróbált megujjazni, elkezdtem vérezni, és szerintem 99%, hogy átszakította. Ezt láthatja a nőgyógyász? Fogja ott mondani, vagy valami? 16 és fél/L
2012. aug. 14. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vizsgálattal meg tudja állapítani, hogy átszakadt-e. A nőgyógyász alapállásban nem mondja meg az anyukádnak, legfeljebb őt is ellátja tanácsokkal, pl. Adja férjhez a lányát! vagy Vigyázzon a lányára, rendes gyerek! Biztosan neked is fog tanácsokat osztogatni. A baj csak akkor kezdődik, ha anyukád erőszakoskodik, hogy ő is bent akar lenni a vizsgálat közben. Jó, mondjuk nem úgy, hogy "kukucskál", azaz mindent lát, de mindent hallani akar. Ha bekísér, mindenképpen te menj elöl és nézz riadtan a dokira és a nővérre, ők veszik a lapot és megkérik anyukádat, hogy kint várjon. Amikor neked mindent elmondtak, akkor fogják behívni és elmondani azt, ami rá is tartozik. Nagyon rosszindulatú az a nőgyógyász, aki az anyukáknak "megsugdos" dolgokat.
2012. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként meg ha szűzlány vagy a hátsó "részen" keresztül fog megvizsgálni, ami nem lesz egyszerű.

Ha meg "átszakadt" akkor meg elmondhatja, és utána meg cafkának fognak tartani, hogy mindenkinek odadobod magad!!!

2012. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Végbélen át végzett nőgyógyászati vizsgálatról még az életben nem hallottam. Végbélen át a férfiak prosztatáját vizsgálják.
2012. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Én 24 éves koromig szűz voltam, de rendszeresen jártam vizsgálatra. Mindig megkérdezték, élek-e nemi életet, és miután mondtam, hogy még soha, mindig végbélen keresztül vizsgáltak és ultrahanggal.

Egyszer kértem rákszűrést, azt megcsinálták a hártya nyílásán keresztül. Előkotort a doki egy egészen kicsi műszert, azzal csinálta.

2012. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
végbélen át???? Jesszus..... én sem hallottam még ilyet....
2012. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
ha át is van szakadva azt foghatod a tamponra is, már ha használsz.... de tornától is átszakadhat, rendszeres pl tornászoknál, balerináknál hogy átszakad.
2012. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elég sokan csodálkoznak a végbélnyíláson keresztül történő vizsgálaton.

Mi annak idején ofi órán voltunk rendelőben, és mondta a védőnő, hogy szüzességet nem vesznek el, ilyenkor hátulról nézik meg mi a helyzet. Egyik lány ismerősömet is úgy vizsgálták meg.


Kedves kérdező, voltatok már azóta?

2012. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze lehet úgy értelmezni a szűz dolgot, hogy valaki még nem élt nemi életet, ergo érintetlen, de ha átszakad a szűzhártya, akkor gyakorlatilag nem szűz.
2012. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!