Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden lánynak mirigyes...

Minden lánynak mirigyes odelent? Vagy legalábbis nekem vok van és ez norm?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen mirigyeke gondolsz? Faggyúmirigyre?
2012. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a szemérem ajkakon belül lévő nyálkahártyán a fehér kis mirigyekre gondolsz akkor igen normális.
2012. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom mire gondolsz, de ha nyugtalan vagy, akkor csak orvos tud biztos és megnyugtató választ adni.
2012. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát a kisajkaim alapból ráncosak és ha meghúzom h ne legyen ráncos akk viszont látszanak kicsit majdnem bőrszínű de kicsit elrétő szinű pontocskák(tapintással érezni is lehet őket) de nem tudom milyen nyálkahártya:O és megilyedtem h miért van ott?!de azt hallottam h ugyan úgy mint h van mirigyes mell is a bimbó körül ugyan úgy lehet mirigyes .. is:/:(
2012. aug. 15. 21:28
 5/14 A kérdező kommentje:
ja és igazán én sem tom h faggyú vagy miylen mirigy csak így hívom de pontosan oylan h kcisit lehet érezni a bőrömön ha széthúzom simára ugye és kicist másabb színű mint a bőrőm ez is bőrszín csak kiicst másabb:)
2012. aug. 15. 21:29
 6/14 anonim ***** válasza:
igen az teljesen normális ott.
2012. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és az h nekem a nagyajkam másképp fekszik/áll mitn másnak vagyis úgy nem oylan egyenesen van bugyin keresztül legalábbis mint ahopgy élátom a barátnőimet.. hanem így kicsit jobban legömbölyödik vagyis így nem oylan szépen megy hanem jön "lemegy" kicsit "kockás alakban" és utána ugye vissza szal ha valaki eltudja képzelni h iylen..:/és ettől félek h ezért még valakio hülyének fog nézni:( és az h ráncos a kisajkam? pedig még szűz vok meg minden ..:/ és kicsit rosszul érzem magam emiatt h ílyen az egész (sok bajom van vele:()
2012. aug. 15. 23:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert minden punci más! A Tiéddel sincs semmi baj! :)
2012. aug. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen midneki ezt mondja de mégis midnekinek tökk szép alakja van nekem meg más..:( és zavar h más ettől elbizonytalanódom:(
2012. aug. 16. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint a p.cid alakja más vagy a testalkatosra érted? Én kozemtikus vagyok. Szerintnem több száz p.cit láttam már. De 2 egyformát még tuti nem, ahogy ember sincs két egyforma nyugi.
2012. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!