Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy terhes vagyok...

Lehet, hogy terhes vagyok csak nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 2 hónapja. Már a fogamzásgátló előtt is kevesebb lett a menstruációs vérzésem mint néhány hónappal ezelőtt. Most is ugyanaz a helyzet a gyógyszertől. A tablettamentes napokban rendesen megjött ahogy kell.. Igaz csak 2 napig a maradék 4-ben pedig barnáztam. A nőgyógyász még a tablettaszedés előtt azt mondta hogy nincs baba, teljesen normális minden. Én viszont aggódtam ezért csináltam egy rakás tesztet. Mindegyik negatív lett. Lehetséges, hogy úgy teherbeestem gyógyszer mellett, hogy nem mutatja ki a teszt és megjön egy kicsit? Tüneteim nincsenek, csak egy kicsit néha görcsölget a hasam.

Köszi a válaszokat.


21/L


2012. aug. 15. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy terhes!!! Ha a doki csak 1 pici jelét is látta volna annak, hogy esetleg terhes vagy, nem írta volna fel a bogyót. Ez teljesen normális, hogy kevesebb a vérzésed, a tabi miatt van. Nekem is alig van valami. Nyugodj meg, már rég kimutatta volna a teszt :)


22/l

2012. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes szerintem. Menj el az orvosodhoz és kérd ki a véleményét. A fogamzásgátló csökkenti a vérzés erősségét.
2012. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem mert nagyon nem tervezem még a babát.

Ezen kívül néha görcsölget a hasam (nagyon minimálisan) pedig gyógyszer mellett nem szabadna nem? Most nem is esedékes hogy megjöjjön.. meg sokkal melegebbnek érzem az alhasam tájékát és a derekam. Ez normális?

2012. aug. 15. 23:05
 4/5 anonim válasza:
Ha sok tesztet csináltál már akkor legalább az egyik kimutatta volna. Amúgy én egy év gyógyszerszedés után is görcsöltem ilyenkor.
2012. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor remélem feleslegesen stresszelek. Mindenesetre úgyis esedékes a gyógyszer miatt a nőgyógyász. Megnézetem a biztonság kedvéért :)
2012. aug. 15. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!