Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj van, vagy ez normális?

Baj van, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Sosem volt rövidebb a ciklusom 28 napnál, max. késett pár napot, ami még normális volt, most viszont megjött 2 nappal hamarabb, tehát most a 26. napon vagyok. Ugye ez nem nagy baj, ha csak egyszer fordult elő? Tegnap este nagyon felidegesítettem magamat, lehet az belejátszott, mert ma mikor felkeltem már megjött. Szerintetek?
2012. aug. 16. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Két nap differencia nem a világ. Teljesen rendben van, ne aggódj! Sőt! Inkább örülj neki, hogy megjött, mert itt nagyon sok kérdést olvastam már, hogy "parázok, miért nem jött még meg"..stb. :)
2012. aug. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, így most megnyugodtam! :) Csak mert még ilyen nem fordult elő, azért rezeltem egy kicsit be...
2012. aug. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!