Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap voltam szórakozni és...

Vasárnap voltam szórakozni és a közös wc-t használtam azóta viszkető érzést érzek lenn mitől lehet?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok tudtok valamit ajánlani vmi krémet esetleg?
2012. aug. 16. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés, de azt csak orvos tudja vizsgálat után megállapítani, hogy pontosan mi az és mi okozza. És ő ajánlhat rá gyógymódot!
2012. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Eléggé egyértelmű szabály, hogy sosem ülünk le a wc-re, csak otthon. (Még ha vendégek jönnek, akkor is az az első, hogy amikor elmentek, áttörlöm Domestossal, biztos, ami biztos.)
2012. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol 'lenn'?
2012. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért mielőtt elmész orvoshoz esetleg kipróbálhatod a Canestent. Azzal bajt nem okozol és ha csak egy gombás fertőzés akkor attól elmúlik. Gyógyszertárban kapni recept nélkül. De ha néhány napon belül nem múlik tőle, akkor minden képp menj orvoshoz.
2012. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még nemi betegséget is összeszedhetsz nyilvános WC-ben
2012. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!