Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem jön meg a menstruáció...

Mért nem jön meg a menstruációm? 23 éves lány vagyok. Komoly válaszokat kérek azon kívül hogy menjek el az orvoshoz. A többi lent.

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem jön meg ,igazából más tünetem nincsen,nem is fáj(vagyis nem veszek észre magamon semmit),csak nem jön meg.

Azon felül kérnék értelmes válaszokat hogy terhes vagy ,mert nem vagyok az.


2012. aug. 16. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség, ciszta, soroljam még?
2012. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menned mindenképpen. Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vok, bocsi látom a terhesség kizárt. Pedig akkor is illő lenne elmenned orvoshoz, ő nyilván jobbat, és többet tud neked mondani, mint mi.
2012. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, lehet hogy ciszta. Nekem is az volt, nem tudott "kifakadni".
2012. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leghasznosabb válasz, hogy MENJ ORVOSHOZ. Ő tud megvizsgálni, és a vizsgálat eredményeiből ő tudja megállapítani, hogy a te esetedben mi az oka a menstruáció kimaradásának.
2012. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komoly válaszokat? És te nem vagy elég értelmes hozzá, hogy azonnal orvoshoz menj? Fõleg, hogy már hónapok óta nincs valami rendben. Innen várod a gyógyulást, most komolyan?
2012. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azon kivül hogy menj orvoshoz mit vársz? Az ok nagy valószínűséggel hormon probléma, esetleg ciszta, myoma. Ezekkel mind orvoshoz kell fordulni.
2012. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dr. House-ban volt egyszer egy olyan fincsiség, hogy rájöttek, hogy a beteg "lány" valójában egy fiú.

16 éves korodig nem jött meg? nincs anyukád? vagy szűz, azért nem mersz elmenni orvoshoz?

az is lehet, hogy már elkéstél és haldokolsz, de téged nemérdekel, mert félsz a dokitól, aki csak segíteni akar?

2012. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Orvoshoz nem mész el, mi pedig nem tudjuk. Akkor most mi lesz?


Valószínűleg hormonális zavarod van, ami otthon nem orvosolható. Előbb-utóbb muszáj lesz megmutatnod magad dokinak, ez van.

2012. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!