Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem baj ez így?

Nem baj ez így?

Figyelt kérdés
A puncimon a szőr nagyon hosszú, nem borotválom! Ebből lehet valami egészségügyi, vagy általános problémám?

2012. aug. 16. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem baj, hiszen a szőr védi a puncidat a fertőzésektől. :)
2012. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már mitől is lenne, régen senki nem borotválta, ez csak pár éve divat.
2012. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet bajod. Majd idővel eldöntöd akarod-e borotválni vagy sem. Én 16 évesen borotváltam le először és azóta mindig. Talán divatból, talán nem. De nekem már így jó...a szőrt már nem viselem el rajta és a páromnak is így tetszik.
2012. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem baj, régen se borotválták, csak most divat.
2012. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

legalább nem kell alád párna :D

mert van egy hordozható pihe-puha

2012. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kiváncsi volnék, hány éves vagy. Az intim szőrzetnek van egy végleges hossza, ez alkatonként változó. Abból, hogy nem szőrtelenítesz kevesebb egészségügyi problémád származhat, mint ha szőrtelenítenél. Az intim szőrzet eltávolítása legutóbb kb 15 éve jött divatba anyagi, piaci érdekek miatt és az, hogy még ma is töretlenül tart ez a divat, a tájékozatlanságnak és a média tudatos félrevezetésének köszönhető. Mára iparágak épültek erre a jelenségre. Aki, azt gondolja, hogy pusztán az intim szőrzet léte káros az egészségre, vagy a higéniára, az tájékozatlan és téved. Ha 1.: alapszinten tisztán tartod a puncid, 2.: teszem azt nyáron strandra, vagy ha sűrűn jársz uszodába, esztétikai okokból két oldalt leborotválod (nem többet), hogy ne látszon ki a bikiniből a szőrzet, 3.: és ha nem váltogatod a partnereid hetente, akkor közel 100 százalék, hogy még egészségesebb is vagy, mint azok a társaid, akik rendszeresen csupaszra szőrtelenítenek. Nem mellesleg az intim szőrzet másodlagos nemi jelleg, az éretté, nővé válásod egyik testi jele, ha ápolod és tisztán tartod, többet adsz Magadra és az egészségedre, mintha folyton borotválnád ilyen-olyan téves meggyőződésekből.
2012. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

egyébként még oldalt se szoktam borotválni, de már kezd zavarni, pedig már jó pár éve ilyen! ara gondoltam, középen hagyok egy sávba szőrt! szerintem így sokkal szexisebb, de nem biztos, h a páromnak tetszene..... szerintetek??

2012. aug. 21. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a párodnak tetszene-e, de ha én lennék a párod, akkor nekem tök mindegy lenne milyen a puncid! :)
2012. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátod szeret Téged és nem csak a puncid, akkor el fog fogadni. Hány éves vagy, kedves kérdező? :)
2012. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!