Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvosom azt mondta egy...

Az orvosom azt mondta egy hónapja, hogy 2-3hét múlva várható a mensi. Egy hete érzem a hasam, de tegnap óta semmi. Miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
Akkor most mi van???Már egész éjjel azzal a´lmodtam,hogy terhes vagyok.Még nem szeretnék 2.babát,túl korai lenne.ha ma´r u´ton lenne az sem gond,csak egészséges legyen....
2008. máj. 10. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát.... Szerintem csinálj egy tesztet. Az biztos kimutatja már. Lehet, hogy megvastagodott nyálkahártyát látott, ami lehet mensi és terhesség előjele is. Szülés óta még nem jött meg?? Mennyi idős a baba?
2008. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A lányom 3,5hónapos.Szóval még korai lenne a tesó.

igen a doki látta a nya´lkaha´rtyát,azért mondta,hogy 2-3 hét múlva megjön.Csináltam egy teszteta héten du.Lehet,hogy reggelröl kellene???

2008. máj. 10. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig szopott az első fiam, utána fejtem, azt a kicsikét, ami volt, ennek ellenére 5 hónapos volt, amikor megjött. De ha nem védekeztetek, akkor előfordulhat terhesség, mert peteérésed van először, és utána mensi. Arról pedig nem biztos, hogy tudsz. Érdemes lenne valóban egy reggeli vizeletes teszt. De lehet, hogy nem is akar megjönni még....
2008. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha nem akarna még meg jönni,akkor mit látott a doki??Még nekem is mutatta.

ja,szoptatok,napi 7-8szor.

2008. máj. 10. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom..... Tesztelj még egyszer, ha semmi, akkor menj vissza a dokihoz. Jobb ötletem nincs :o(
2008. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom.Szerintem csak tévedett a doki.De fordulj inkább hozzá.Amúgy gondolom védekezetetek a férjeddel.Valószínűleg azért nem jön meg,mert sokat szoptatsz,és ez így is van rendjén.
2008. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!