Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem hüvelygomba, akkor mi...

Ha nem hüvelygomba, akkor mi ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Viszketett, égett a hüvelybemenetem, és kellemetlen szagú volt "minden" odalent. 5 napja vettem Canesten kombi uno-t, a krémet azóta is használom, már nem viszket és nincs kellemetlen szaga, viszont nagyon durva, fehér, túrószerű "folyásom" lett (bár leginkább mészre hasonlít). Nincs szaga, teljesen fehér, csak állandóan folyik. Ez mi lehet? Kedden elmegyek nőgyógyászhoz, csak bepánikoltam.
2012. aug. 17. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos csak kedden a dokinál fog kiderülni.
2012. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem valami komolyabbnak tűnő felülfertőzés, ami hüvelygombának indult.

Biztos nem annyira vészes azért, de legközelebb figyelj oda jobban az egészségedre mert abból csak egy van. Uszodában nem voltál az elmúlt 3 hétben?

2012. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a hüvelykúp az? Az unot még nem használtam, de a sima kombi nekem is 2 napig folyt. De mindenképpen látogasd meg a dokit!
2012. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!