Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdek tampont használni....

Most kezdek tampont használni. Nem lehet túl nyomni?

Figyelt kérdés
Bocsi ezert a kerdesert..xd de.nincs olyan h tul nyomom?mikor tudom hogy a helyen van?elore is koszonom!
2012. aug. 17. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nem lehet túlnyomni. Akkor jó, ha semmilyen helyzetben nem érzed, hogy benned van.
2012. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a hüvelyed 5-6 cm ,ezért nem tudod túlnyomni.Viszont a akkor van jó helyen,ha teljesen felnyomtad és nem érzed,hogy ott van.Ha nyom,akkor feljebb kell tolni.
2012. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem lehet túl nyomni szerintem, a mutatóujjad hosszában helyezd fel a tampont !! :)
2012. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet túlnyomni, az konkrétan tuti biztos. a tampon nem tud a hüvelyből elvándorolni sehová, anatómiailag lehetetlen. (tanulmányozd a mellékelt leírást és garantáltan megnyugszol). oyan mélyre tedd fel, amennyire csak tudod, érezni fogod, ha nem megy tovább. különben kényelmetlen a viselése.
2012. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túlnyomni nem tudod, hiszen a méhszájad megállítja.
2012. aug. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!