Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az első h tampont használok...

Ez az első h tampont használok. és felnyomtam amennyire csalk tudtam, de ülésnél még így is érzem. Az lehetséges h lejjebb nyúszik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 08:41
 1/5 Gesztike ***** válasza:
92%
Nem hinném.Szerintem nem tolod fel rendesen.Told addig amíg az ujjad elér.Elég mélyen be kell tolni...
2012. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Változtass az irányon egy picit. Egyébként tampont csak akkor érdemes használni, ha nagyon muszáj, pl. strand, vagy sport miatt.
2012. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ma pont strandra megyek..:/
2012. aug. 18. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ferdén kell feltolni a màsodik ujjadat helyezd a tampon végébe, nyisd szét a szeméremajkadat, tedd fel az egyik làbad és az ujjaddal kicsit ferdén nyomd fel a tampont az ujjad kb félig legyen bent. Nem szabadna érezned semmenyire ha jòl helyezted fel.
2012. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Azért az elsővel vitatkoznék... mi az hogy "Told addig amíg az ujjad elér", az már igen fájdalmas lenne.

Kb egy ujjpercnyire kell benyomni, nem tovább. Azért is lehet rossz érzés ha nagyon benyomod. Vagy maga a tampon túl vastag.

2012. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!