Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion gyógyszert irt fel az...

Klion gyógyszert irt fel az orvosom de most az első nap után elolvasva a betegtájékoztatot és bele van írva hogy nem lehet szeszes italt inni. Felfuggesszem a gyógyszert pár nappal vagy igyak rá?

Figyelt kérdés
tudom furán hangzik hogy nem tudom felfüggeszteni az alkoholt 10 napra,de most jöttem haza Angliából és csak egy hetem van itthon a barátaimmal. 17/L

2012. aug. 18. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
És miért olyan fontos az alkohol? Abba még senki nem halt bele, hogy nem ivott.
2012. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez most tökre úgy jött le, mintha egy alkoholista írta volna.


ÉS kötelező inni ill. berúgni velük? Vagy ha nem iszol, akkor már furán néznek rád és nem is olyan jó barátok?


Ha iszol, akkor nem hat.

Vagy nem iszol, vagy nem használod.


Legközelebb meg olvasd el hamarabb vagy ne olvasd el.

2012. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha Te az alkoholt választod az egészséged helyett, akkor nincs valami jó véleményem rólad. Első voltam.
2012. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok alkoholista..sőt a korombeliekhez képest..de évente egyszer jövök haza és igenis szeretnek alkoholt fogyasztani ebben az egy hétben amíg végre velük lehetek.akkor felfuggesszem a a gyógyszert erre a pár napra úgyis csak egyet szedtem be
2012. aug. 18. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Még mindig nem értem, hogy miért fontos az alkohol ha a barátaiddal vagy? Anélkül nem érzed jól magad? Ha így van, akkor bizony alkoholista vagy, ha képes vagy ezért felfüggeszteni a gyógyszert. Első voltam megint.
2012. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
De Te tudod, a Te egészséged. Megint első voltam.
2012. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tőlünk várod a választ?

Ezt neked kell eldönteni.

(másrészt te azt várod, hogy azt írjuk, hogy függeszd fel)

Nekünk aztán olyan mindegy, hogy mit csinálsz.

2012. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igyál!erre a válaszra vártál nem?
2012. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumokat nem lehet "felfüggeszteni". Vagy normálisan végigcsinálod a kúrát vagy sehogy. Egy megszakítás csak a gyógyszer rezisztens kórokozók megjelenésének kedvez. Az 1 napos megszakítással is kiesik 1 napi adag...


A Klion ráadásul azon gyógyszerek egyike, amitől tényleg iszonyat sz@rul leszel, ha iszol rá alkoholt (hányás, szédülés, fejfájás), mert azt az enzimet is érinti, amire az alkoholról leszoktató szerek is hatni szoktak (pont azért, hogy rosszul érezze magát a delikvens, ha mégis iszik).

2012. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
Azt írtad nem vagy alkoholista. Dehogynem vagy az, ha az ivás miatt képes vagy felfüggeszteni a gyógyszer szedést. Neked az ivás fontosabb, mint az egészséged.
2012. aug. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!