Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm,...

Rendszertelen a menstruációm, mekkora az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Május elején volt menstruációm, utána együtt voltam a barátommal, de az óvszer kilyukadt, következő hónapban nem jött meg, vettem tesztet (nem gagyit) negatív lett, júliusban rendesen megjött, színe és mennyisége is normális volt. Sajnos gyakran szédülök és minden ok nélkül elájulok, de az utóbbi 3 hónapban nem szédültem többet a szokásosnál, nem hánytam, nem volt hányingerem. Azért aggódok, mert most újra kimaradt, és olvastam, hogy van akinek az első 2 hónapban még rendesen megvolt a mensese. Orvostól már kértem időpontot, de addig még van 2 hét.

Szerintetek van rá esély hogy terhes vagyok?

22 L



2012. aug. 19. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
negatív volt a nem gagyi teszt, akkor tuti nem vagy terhes,én sem vagyok terhes,mégis ez van velem fél éve,a nődokim elküldött,mert szerinte a stressztől meg gyógyszerektől van,de biztonság kedvéért elmegyek holnap egy értelmes dokihoz,mert valószínű,hogy hormonproblémák okozzák ezt,és lehet neked is ez van
2012. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!