Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hány óránként...

Szerintetek hány óránként cseréljem a betétet a suliban?

Figyelt kérdés
12 vagyok és még csak másodszorra fog megjönni.És mivel hamarosan itt a suli és mivel először fog majd megjönni suli időben.Ezért gondoltam hogy megkérdezem hogy szerintetek hány óránként cseréljem a betétet.

2012. aug. 20. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit azt szükségesnek látod, felállsz, szünetben kimész a wc-re (a zsebedbe beteszed az új betétet) megnézed, és ha úgy látod, akkor kicseréled! Wc-papírba becsomagolod a régit, és kidobod a szemetesbe. Ennyi.
2012. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod milyen erős a vérzésed, és milyen vastag betétet használsz. Azért olyan 3 óránként mindenképp cseréld ki, ha túl sokat ücsörögsz benne az nem túl higiénikus. Illetve tesik előtt és után mindig cserélj, mert a mozgástól erősebb lehet a vérzés.
2012. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első 2-3 napban 3-4 óránként, ha nem olyan erős, akkor ráér akár sulinap végén. ja és betétet, tampont SOHA DE SOHA ne dobj a vécébe, csak a szemetesbe, mert eldugul tőle a vécé.
2012. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
13:09-es tudom nem szeretnék a suliban takarítani a takarító nők helyett xĐ.Köszi a válaszokat mindenkinek.
2012. aug. 20. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A képed leszakadna ha tudnád, milyen vécéeldugítós sztorikat hallok... :) De így ebédidőben megkíméllek ettől, csak gondoltam kiemelem :)
2012. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
xĐ áh én már ettem úgy hogy aha akarod leírhatod ide vagy privibe
2012. aug. 20. 13:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat természetesen további válaszokat is várok.
2012. aug. 21. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én is suliba járok, csak én tanárként dolgozom. :-) Nekem az a taktikám, hogy mindig adott szünetekben cserélek, de akkor mindig. (Ha tele van, ha nincs.) Mindig az első nagyszünetben, aztán a 3. vagy 4. szünetben, illetve az órák után. Ha nagyon mozgalmas a nap akkor gyakrabban.
2012. aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2012. aug. 22. 08:41
 10/11 harisnyababee ***** válasza:

Sztem nem időhöz kötött. Amikor már nem érzed higiénikusnak, cseréld ki! Akár minden szünetben, ha úgy tartod jónak.

Én mindig akkor cserélek, ha már nem érzem higiénikusnak. Még akkor is, ha egy csepp sincs benne, de már eléggé meggyűrődött, vagy meleg van, és megizzadtam, mindíg teszek be egy frisset.

2012. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!