Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után másfél héttel...

Abortusz után másfél héttel köztes vérzés és csillapíthatatlan fejgörcsök, normális?

Figyelt kérdés

9-én (pénteken) volt a műtét.Keddig erősen véreztem, igazából az is hullámokban volt, két-három órát szinte semmit, aztán mintha csapot nyitottak volna meg bennem úgy folyt.Ezalatt folyamatosan erős görcseim voltak.

Szerdán-csütörtökön semmi nem volt.Pénteken volt egy nagyon minimális pecsételésem, viszont attól is iszonyatosan görcsöltem.Most meg megint közepes erősséggel elkezdtem vérezni.3 napja pedig csillapíthatatlan fejfájásom van.Nem tudom miért, lehet semmi köze hozzá, de nem tudom.

Mennyire normális ez?

Vissza kéne most mennem a dokihoz?Ha igen mindenképp a kórházba vagy elég a körzeti?


2012. aug. 20. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!!!!!!!!MIÉRT ITT ÍROGATSZ?! EZ NEM VICC!!! MÉG MOST AZONNAL MENJ ÁT AZ ORVOSHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hívd ki a mentőket MOST AZONNAL.
2012. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hívj mentőt, vagy vitesd be magad dokihoz..vagy..valami. ez nagyon nem normális.
2012. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!