Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem az lenne a problémám,...

Nekem az lenne a problémám, hogy úgy kb. vagy 2 hete észrevettem, hogy húllik a hajam! Eddig is húllt, ez igaz, de most jobban, mint eddig! Mi okozhatja? :D

Figyelt kérdés
Amikor ezt tapasztaltam magamon, egyből elsírtam magam, mert minden rosszra gondoltam,csak jóra nem!..És már lassan fésülni sem merem,mert annyira félek,hogy még mindig hullik,vagy még jobban fog!És amikor már lanyhult a félelmem,észbekaptam,és rájöttem,hogy az egészet lehet a mandulám okozza,ami még mindig megvan,és mostanában érzem is,hogy érzékeny,és már korábban is mondta a doki,hogy ki kellene vetetni,de én félek,mert az műtéttel jár!..
2012. aug. 20. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kéne menned, ha nagyon hullik a hajad. Remélem nem lesz semmi komoly bajod sem most, sem soha az életben! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen mindenképpen,én már holnapra be is terveztem egy háziorvoshoz látogatást,de szerintem tuti,hogy a mandulaműtétet fogja ajánlani,mint tavaly a fül,- orr,-gégész!Nem hullik nagyon,(pl.csomókban),de eléggé zavaró,és észrevehető,és szerintem kóros is!Én is remélem! :)Köszi a jókívánságokat!!! :)
2012. aug. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!