Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől lehetek...

Szerintetek mitől lehetek narancsbőrös? többi lent

Figyelt kérdés
Szóval én egy 18 éves lány vagyok... mindennap futok nyáron is (vagy min.heti 5 ) és előtte heti 16órákat edzettem hetente... 165cm és 50kg vagyok...de mégis... ha megyek nagyon kicsit látszik a combomon és ha összenyomom a bőrt a lábamon akkor nagyon .. szerintetek mit tudok ezzel kezdeni h minél gyorsabban eltűnjön vagy esetleg h megelőzzem hogy még rosszabb legyen ?

2012. aug. 22. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
nem egy tanulmány szerint a legföbb ok a a narancsbörnek a egészségtelen táplálkozás, de nagyon számit a genetika is. Ha nem sportolnál ennyit biztos sokall durvább lenne. Vannak már nagyon jó krémek rá.
2012. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az tény h eddig csak üdítőt ittam...(kivéve ha edzés alatt) de egy hete csak vizet iszok... remélem ez segít.. és köszi amúgy
2012. aug. 22. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ha van is narancsbőröd, normális fiút ez nem érdekel és egyébként sem vesz el a szépségedből! :)
2012. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem is a barátomat zavarja..hanem engem... :D és ha meglehet előzni akkor inkább míg olyan legyen alapból is :/
2012. aug. 22. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:

A narancsbőr anyagcserezavar a kötőszövetben. Az intenzív sportolásnál is sokkal hatékonyabb a célirányos masszás, mely helyi vérbőséget okoz, ezáltal javítva az anyagcserét,nyirokkeringést, így a salakanyagok elszállítását.


Ahogy rendes férfiember hetente ápolja az autóját,hogy azt sokáig élvezze, úgy az asszonyán is végez időnként hasonló célból karbantartó munkálatokat.

2012. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az lehetséges hogy a fogamzásgátlótól lett? mert előtte sose volt... tri-egol szedek és kb rá 2hónapra kezdődött :S
2012. aug. 22. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:

A természetes hormonszintedet átalakította a fog. gátló, simán bezavarhat. De az is nagyon befolyásolja, hogy kávézol, esetleg dohányzol-e vagy iszol-e rendszeresen alkoholt.

Kérd meg a barátodat, hogy bőrápoló olajjal masszírozzon meg jól és akkor jobban ürülnek a méreganyagok. :) Én ismerek egy jó olajat, ha érdekel, megírom. :)

2012. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fogamzásgátló tabletta vízmegkötő hatású, ami a méreganyagok kiürülését lassítja, ami ugyebár narancsbőr kialakulásának egyik fő oka.


Egész kis irodalma van neten kulcsszók: fogamzásgátló, vízmegkötés, narancsbőr, birth control pill, retain water, cellulite

2012. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!