Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensim. A folyásom...

Késik a mensim. A folyásom sárgás, de nincs szaga. 18 vagyok. Ez lehet terhesség? A mensim is késik. A melleim fájnak. Vagy ez már a mensi jele?

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
hát attól függ védekeztetek e barátoddal vagy sem.....ha nem akkor lehet hogy terhes vagy...bár a mensinek is a jele hogy fáj a melled..
2008. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem védekeztünk,de nem ment el bennem.de sokáig bennem volt

akkor a sárga folyás lehet terhesség jele? vagy akár a mensi jele?:S:S:S:S

2008. máj. 11. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

A folyás utalhat terhességre. A mellfájdalom is lehet terhességre utaló jel. Esetleg nem vagy fáradékonyabb,aluszékonyabb?

Az,hogy nem ment el benned egy dolog,mivel az előváladéktól is simán teherbe lehet esni. Mennyi ideje késik? Csinálj ey tesztet,a reggeli első vizeletből. De legközelebb védekezzetek!! Mert nem játék.

2008. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát egy hete késik.A fejem is napok óta fáj,és hát tudnék aludni bármikor,de nem vészes.
2008. máj. 12. 11:38
 5/7 A kérdező kommentje:
van mikor egy picit megszédülök.egy nagyon picit,és csak néhány másodpercre.
2008. máj. 12. 11:40
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt elfelejtettem,hogy csak szerdán tudok reggeli vizeletből tesztet csinálni.Holnap suli:S szerdán meg itthon vagyok.Holnap megveszem.
2008. máj. 12. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát gyanús,hogy babás vagy.
2008. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!