Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog ilyenkor? 2...

Ez normális dolog ilyenkor? 2 hete szedem a Regulon nevű fogamzásgátlót, de már 4 napja enyhe mensi-szerű görcsöket tapasztalok.

Figyelt kérdés

Néhány napja pecsételő vérzésem volt, ami gyenge barnázássá változott.

Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 23. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez rendben van, az első levél szedése alatt úgyis kell még óvszert is használni, a másodiknál elvileg már nem lesz ilyen.
2012. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Akkor tulajdonképpen lehetséges az is, hogy kiegészítő védekezés hiányában létrejön a fogantatás? Ilyen esetben ugyanúgy jelentkezik a megvonásos vérzés, vagy mire lehet számítani?

Egyáltalán nem vagyok gyakorlott fogamzásgátló-szedő és most sem azzal a céllal szedem, de a lombik előtt mindenképpen kell, hogy a petefészekcisztám felszívódjon és tudjuk kezdeni a stimulálást.

A ébredési hőm mérését is csak kíváncsiságból folytattam a fogamzásgátlós ciklus alatt, de megmondom őszintén, nem ilyen hőgörbére számítottam...

2012. aug. 30. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, azt javasolják, hogy az első tablettás hónap alatt még védekezzetek máshogy is, mert lehet megtermékenyülés. Olyankor nem lesz megvonásos vérzés sem, szóval észreveszed ha gond van. (vagy nem gond, inkább áldás, kinek hogy) :) A hőgörbe megváltozik hormonális hatásra, gondolom feltűnt. :)
2012. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Annyi tűnt fel, hogy - annak ellenére, hogy holnap kell kezdenem a következő levél Regulont - a hőm még mindig magasan van, pedig mindenhol az olvasható, hogy 1-2 nap alatt kiürül a szervezetből. Úgy tűnik, ez az én esetemben megint csak nem papírforma szerint történik...

De mindezek ellenére nyilván meg fog jönni, mert vasárnap óta "maszatolgatok".

2012. szept. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!