Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4napja kesik a menzeszem....

4napja kesik a menzeszem. Szuz vagyok! 14/L mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mitol keshet! ? Kicsit felek
2012. aug. 24. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódj, ebben a korban ez még nem számít. Majd ha 4 hónap marad ki, akkor érdemes orvoshoz menni. Addig ne aggódj! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az 16 éves korodig akár fél évet is késhet, csak mert nem állt be.nyugi.
2012. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem régóta van, még nem állt be, vagy sokat stresszelsz, vagy valami betegség miatt, de az utóbbi elég minimális esélyes, szerintem csak még nem állt be, hogy mikor jöjjön meg pontosan. Ez még nekem is gondot okoz néha, holott 6 éve megvan a menstruációm, 20 év fölött vagyok..1 hét késé bőven belefér szerintem.
2012. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

A melegtől is lehet. Az sem gáz, ha néha-néha 1-szer kimarad. Akkor van baj, ha eddig pontos volt, és innentől meg összevissza jön meg. Ha a következő is késik, meg a többi is.


20 évesen az 1 hét sok. Az nem baj, ha nem pontosan 28 nap, de az egy hét hátterében könnyedén állhat betegség.

2012. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekem írtad utolsó hozzászóló, makkegészséges vagyok, orvos szerint is, amióta pedig foggátlót szedek, azóta napra pontos:) szóval ki érti ezt:D
2012. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne ijedezz, dehogy is van bármilyen gondod is...

majd 16 éves korodra beáll neked is mint oly sok más hasonló cipőben járó lánynak.

El ne hidd ezt a 3 hónapról szóló hülyeséget...

Ha más gondod nics, akkor ne izgulj, majd idővel beáll...

2012. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

5.

ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nincs mensid, hanem megvonásos vérzésed van, ami ég és föld...

2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm a kiigazítást, de a kérdező kérdésére fókuszáljunk már inkább, ha lehetséges!:)
2012. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves 8.ka

"a kérdező kérdésére fókuszáljunk már inkább, ha lehetséges!:)"

persze, hogy lehetséges, de eggyel elöbb te írtad:

"makkegészséges vagyok, orvos szerint is, amióta pedig foggátlót szedek, azóta napra pontos:) szóval ki érti ezt:D"

Akkor most neked lehet, másnak nem????

2012. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!