Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb vitamin forrás?

Mi a legjobb vitamin forrás?

Figyelt kérdés
Pezsgőtabletta, centrum, ilyesmire gondoltam. Sajnos zöldségek kizárva, pedig tudom az lenne az első.
2009. júl. 25. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A virágpor a legjobb mert abba minden természetes és hasznos vitamin benne van..tudom furcsán hangzik de arra a virágporra gondolok amit a méhek lábán található gondolom láttál már méhecskét és a lábán szokott lenni egy ilyen golyó ami a virágpor fogalmam sincs hol lehet kapni de mi piacon szoktunk venni...Hidd el nagyon hasznos...nagyon rossz lenyelni de minden hasznos vitamin természetes vitamin benne van..
2009. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2009. júl. 25. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]



itt van kép rola igy néz ki..

2009. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt is van.. ez tulajdonképpen a méhek lábán van és a kaptárba ahova bemennek oda viszik be a méhek aztán mézet csinálnak belőle csak a méhészek az ajtajukat annyira kicsire csinálják hogy ez a kis golyó leessen a lábukról amikor bemennek

2009. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hm, ez érdekes. Köszönöm szépen a tanácsot. Majd utána érdeklődök felénk hol lehet beszerezni!? Kisbabának lehet ilyet adni?
2009. júl. 25. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... ha már mindent tud enni ekkor letudja nyelni itt csak azzal van a izé hogy mivel száraz az állaga ezért lenyelni nehéz és az izese jo olyan... virágpor izevan.. de nagyon egészséges...szerintem ha érdekel akor kostold meg te és döncsd el hogy letudja e nyelni de amugy mennyiidős?
2009. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 éves, van 12 foga és rágni is szeret
2009. júl. 25. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
értem.. sok sikert:D
2009. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem anyum már kiskorom ota immunerőstitő teáket ad

+ aloe forever-es dolgokat lehet kapni sima gélt tőlük meg kálciumot, kölyök vitamint mindent. ha érdekel akkor kérdezz nyugodtan válaszolok.

2009. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!