Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyak gyulladásom van. Mit...

Méhnyak gyulladásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan antibiotikumot kell a páromnak és nekem is szednem 5 napig plusz nekem hüvelykúpot.Hallottam,hogy az antibiotikumtól hasmenés alakulhat ki,ami elég kellemetlen,ha azt nézzük,hogy a vendéglátásban dolgozunk mindketten a párommal.Nem tudom,hogy lehetne elkerülni a hasmenést,mert bár hallottam a Normaflorról meg a joghurt evésről,de hát akkoris elég gázos szitu lenne,ha pont a legnagyobb forgalomban kéne rohanni a wc-re,pláne úgy,hogy mi csináljuk az ételeket. Valami ötlet,hogy hogy ússzuk meg a kellemetlen helyzeteket?:S A joghurt tényleg ennyire hatásos?

2012. aug. 25. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Táppénz? Vagy van Lopedium / Immodium.
2012. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Táppénz...Hát a mai világban ki teheti azt meg,hogy "egy kis" hasmenés kiatt 5 napra elmegy? Hát ja,marad valami probiotikum,más nem lesz sajna :S.
2012. aug. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!