Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a menstruációm második...

Ha a menstruációm második napján szeretkeztem a barátommal és kiszakadt a gumi, de hamar észrevettük, nem élvezett el bennem, ez esetben van okom aggodalomra? (fertőzés, terhesség veszélye. )

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

öhm, khm.. izééé.

Amikor vérzünk nem szoktunk szeretkezni, terhes nem lehetsz, de ha ezt nem tudod, nem csodálkozok, hogy szeretkeztek. Nemhiszem h felvilágosítottak volna

2012. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

öhm, khm.. izééé.

Mi szoktunk szeretkezni amikor menstruálok, nem bírnám ki szex nélkül. (Természetesen ilyenkor óvszert húz a férjem.)

De, hogy a kérdésre is válaszoljak, nem, nagyon kicsi az esélye, hogy terhes vagy, viszont a fertőzés már gyanúsabb. Ha rendelleneset érzel Te vagy a párod, akkor uzsgyi a nőgyógyászat/ urológia. Én problémák nélkül nem mennék el. (Időm se lenne csak egy gyanú miatt.)

2012. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs rá szabály hogy szabad e vagy sem, egyéni ízlés dolga, teljesen normális módon meg lehet oldani a dolgot például a fürdőkádban, ahol semmit nem kenünk össze vagy ilyesmi.
2012. aug. 25. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

első vagyok.

Jó de azért mégis, amikor vérzek, alapból nem tudok oda koncentrálni, mert mégis véres trutyis, fújj

2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszönöm a válaszodat, én is inkább a fertőzés miatt aggódtam, tekintve, hogy nem a menstruációm "vége felé" történt, és nem élvezett el, de mivel nyitott méhszáj= nagyobb fertőzésveszély gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek hasonló tapasztalata.:) Remélem nem lesz belőle probléma, eddig semmi rendelleneset nem érzek, a barátom sem panaszkodott még.:D
2012. aug. 25. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

első vagyok.

Jó de azért mégis, amikor vérzek, alapból nem tudok oda koncentrálni, mert mégis véres trutyis, fújj

2012. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
első válaszoló: nem értem, hogy most a saját véredtől undorodsz, vagy csak szeretsz belekötni random kérdésekbe? Mondom, egyéni ízlés dolga ki mit csinál, nem ebben kértem tanácsot.
2012. aug. 25. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
nem undorom magamtól, és nem szokásom belekötni kérdésekbe, de a párom mégse nyúlkéljon már bennem ilyen állapotban
2012. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A probléma csak az, hogy a fertőzésveszély gumival is fennáll. Ugyanis a hüvely nem steril. Aktus során a hüvelyben lévő baktériumokat a párod feltuszkolja a méhedbe, ami nem épp egészséges.

A teherbeesés nem vszínű. Én nem vennék be miatta esemény utánit.

2012. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!