Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az alkohol befolyásolhatja a...

Az alkohol befolyásolhatja a menzeszt?

Figyelt kérdés
Másodszor voltam gólyatáborban, és másodszor veszem észre, hogy megzavarodik a menzeszem. Tavaly sajnos sokat ittam, de csak pár nappal jött meg hamarabb, viszont nagyon-nagyon kevés volt (előtte és utána sem volt ilyenre példa). Idén abszolút nem ittam sokat, de megjött 21 napra. Ilyen hamar akkor jött meg utoljára, amikor még kb. 14 éves voltam, és nem állt be a ciklusom. Igaz, a cickafarktea ivását kb. 2 hónapja abbahagytam. Ezek számíthatnak vmit?
2012. aug. 26. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkohol nem befolyásolja a mezeszt. Itt vagyok én. 5 év alatt állt be rendesen és azért nem lehet azt mondani, h megvonom magamtól a poharat. Persze ez nem volt mindig igy. Csak mostanában kezdtem el inni és mostanában is rendeződőtt. A cickafarok tea meg szerintem az, h abbahagytad az sem befolyásolja.
2012. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol ártalmatlan. Ez hazugság.
2012. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!