Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napos menstruáció, utána...

2 napos menstruáció, utána barnázás? Mitől lehet ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Elég rendszeres a ciklusom, általában 27-28. napra megjön. Eltart 6-7 napig is, de elég szakaszosan. Az első napon sok van, utána már csak kevés, de vannak napok, amikor semmi.

Most is így indult. Görcsöltem, csütörtök délután megjött, másnap már kevesebb volt, de szombatra el is múlt. Csak barna folyásom volt. Ilyen a végén szokott már lenni, mikor kezd elmúlni teljesen. De most több volt. Ma pedig egyik pillanatban megint elkezdtem vérezni, volt egy kevés, és utána megint csak barna folyásom.

Sokkal ingerültebb vagyok a kelleténél, de nem tudom mitől.

Mi lehet ez?


2012. aug. 26. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne orvoshoz menni, merem feltételezni nem felvilágosulatlan 12 éves vagy és ez már jelenthet komolyabb problémát, nem csak egy ciklusingadozás.
2012. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tegnap jött meg először :)

Köszi a válaszod!

2012. aug. 27. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
ha mensz alatt volt szexuális kapcsolatod, akkor attól is lehet...én is jártam igy, hogy ugymond a szextől hamarabb elmúlt :)
2012. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!