Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy ilyeneken...

Normális az, hogy ilyeneken töprengek hónapok óta?

Figyelt kérdés
Hónapok óta beképzelem hogy terhes vagyok,pedig még semmilyen kapcsolatom se volt férfival,egy hete voltam nőgyógyásznál,5,1 mm a méhnyálkahártyám,mégis azt hiszem,hogy terhes vagyok,csütörtökön is el akarok menni orvoshoz,mert azt képzelem,hogy terhes vagyok,mert gyakrabban vagyok éhes,mióta csalánteát iszom és probiotikumot szedek
2012. aug. 27. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyenről még nem hallottam:D de ugye minden az agyban dől el és ahogy mondtad,nem voltál pasival szal nem vagy terhes

esetleg beszélhetnél pszihológussal (nem,nem arra célzok hogy bolond vagy,de biztos ami biztos:) )

2012. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megyek pszichológushoz,csak még 2 hét addig...nem bírom ki
2012. aug. 27. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj másra gondolni,legyél többet barátokkal, családdal esetleg menj kirándulni,ilyesmik biztos segítenének:)
2012. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha barátokkal vagyok,családdal,nem gondolkodom ilyeneken,ha pedig egyedül vagyok,akkor jönnek ezek a dolgok elő
2012. aug. 27. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
na látod:) kitartás 2 hét nem olyan sok:)
2012. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,remélem ,most hogy kezdődik lassan a suli ennek is vége lesz
2012. aug. 27. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit:)
2012. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!