Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor jön meg?

Szerintetek mikor jön meg?

Figyelt kérdés
13éves vagyok már folyik valami belölem szörösödök mikor fog kb.megjönni? Van még idöm?mert félek és anyum elött ez ciki téma
2012. aug. 27. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ráérsz még bőven! Van akinek csak 16 évesen jön meg.
2012. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb bármikor megjöhet. miért ciki anyud előtt? ő nem nő, vagy mi?
2012. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem de mit vagy hogy kwzdjem el beszélnii egyszerüen képtelen lennék:/de jöszi a válaszokat
2012. aug. 27. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
talán úgy, hogy anyu, beszéljünk már erről lécci, mert nem értem, gondjaim vannak, tudni szeretném...stb. hidd el, ez baromira nem tabu manapság, már egy pasinak sem. Nekem van két fiam, 14 és 11 évesek, már ők is tisztában vannak a dolgokkal, sőt az 5 éves lányom kezdi kapisgálni. az élet része.
2012. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát jó
2012. aug. 27. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves korodig ne aggódj. Egyébként ami folyik belőled az milyen színű, szagú és állagú? Ha csak fehér vagy átlátszó, és nem kellemetlen a szaga, nem csíp vagy viszket a puncid, akkor normális.
2012. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyugi, majd megjön!

vannak akiknek csak 16-17 éves korukra, de még az sem gond.

2012. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!