Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres vizelet és felfázás....

Véres vizelet és felfázás. Megoldás?

Figyelt kérdés
Tnap költöztem ki Angliába és sztem egy kicsit felfázhattam. Reggel kellemetlen volt a pisilés és úgy éreztem, h kell még. Most már kicsit jobb, de észrevettem némi vért a vizeletemben. Sztem felfáztam. Mit kell tennem? Algoflex forte és meleg takaró, meg folyadék egyértelmű, h szükséges. Ezenkívül?
2012. aug. 27. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
orvos! amúgy én itthon summetrolimot szoktam szedni rá, most megint kijött, és nem itthon voltam, elmentem orvoshoz, és antibiotikumot kaptam. egyébként forró fürdő is jó, csak tiszta legyen a víz meg a kád.
2012. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
orvos, mert ha vérzik, az nagyon nagy baj
2012. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Orvos, nem internet.
2012. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy kellemetlen lehet most ez így kint, de ahogy írták, ezt nem úszod meg orvos nélkül, ha véres a vizelet mindenképp fel kell keresni egyet. Ha nem kezelteted ki a fertőzést ráhúzódhat a vesédre is...
2012. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tnap érkeztem au-pair vagyok, szval... de mostanra minden jobb lett, meglátom h hnap reggel, h leszek. Köszi a válaszokat, de jól jött vna, ha nem leb.sztok, h ORVOS..., tudom, h az lenne a legjobb, de most hirtelen 2000 km-re az otthonomtól???!!
2012. aug. 28. 00:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha nem mész orvoshoz, akkor feljebb terjedhet a fertőzés a vesédre!!! Véres vizelet már nem játék!!!
2012. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért ne essél pánikba azonnal.

Meleg sós fürdő, sok sok folyadék.

Ha nem akar elmúlni 2-3 nap alatt, akkor tényleg orvos lehet a megoldás.

2012. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ismerősöm is volt au-pair és a család lejelentette a háziorvosuknál, szóval nem nagyon értem a hozzáállásukat. Oké, hogy mese az, hogy előbb-utóbb családtagként fognak rád tekinteni a legtöbb helyen, de azért ha befogadnák a házamba egy külföldi vendégmunkást aki előállna azzal, hogy vért pisil én elvinném orvoshoz...
2012. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a család teljesen normális, semmi gondom velük eddig és sztem jól állunk egymáshoz. Én nem akarok családtag lenni, csak megtanulni folyékonyan a nyelvet...Amúgy már nincs vér a vizeletemben és nem érzem a késztetést, h sokat pisiljek,szval már minden rendben van :)
2012. aug. 28. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, örülök neki!
2012. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!