Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves tampont használó...

Kedves tampont használó lányok! Ezt már olvastátok?

Figyelt kérdés

[link]

Én már többször írtam azt, hogy a tampon nem engedi rendesen kitisztulni a hüvelyt, de rám mondták, hogy hülye meg barom vagyok. Hát tessék, olyan hülye mégsem vagyok!



2012. aug. 28. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az oldal, ahol horoszkóp és ezo kategória van, nem lehet túl megbízható.

Én jobban hiszek egy nőgyógyásznak...

2012. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is olvastam már nőgyógyásztól ilyen véleményt, hogy a tampon miért káros. Ugyanez volt leírva, mint itt. De köszönöm a választ!
2012. aug. 28. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
30 évig nem volt vele semmi gondom, és senkinek a környezetemben... azért, annyira káros nem lehet, pedig ismerek egy pár nőt, aki használja. úgyhogy annyira nem vagy okos, nyugi, mint ahogy gondolod magad. Ha nem akarod, ne használd, de hagyd már meg a jogot másnak, hogy úgy éljen, ahogy akar. köszi. pá.
2012. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Válaszoló! Azért nem kell flegmáskodni. Normális hangnemben is lehet írni, ha nem értesz egyet. Egyébként mindenki azt használ, amit akar, ez csak egy ártatlan kérdés. Mindenkinek joga van kérdéseket feltenni, de arra normális hangnemben is lehet válaszolni akkor is, ha nem ért valaki egyet!
2012. aug. 28. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
és mi van, ha a kérdés hangneme már eleve provokáló, amire az ember úgy érzi, így kell reagáljon?
2012. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem muszáj válaszolni!
2012. aug. 28. 18:14
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha normálisan kérdeztél volna, normális válaszokat kaptál volna.
2012. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
91%

hát én nagyon kevés esetben hallottam h a tampon vkinek a halálát vagy halálos betegséget okozott volna. több orvos átvizsgálta mielőtt piacra került... szerintem ha rendszeresen elmegy az illető dokihoz vagy ha vmilyen problémája van nem lesz gond...

egyébként betét használatról is hallottam már csúnyákat...


szerintem ne képzeld magad nagyon okosnak...majd ha orvos leszel vagy lesz hozzá megfelelő tudásod akkor majd lehet el is hiszem.

2012. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahány hely annyi hülyeséget írnak. De nekem aztán végképp mindegy hogy mennyire káros, ha halált okozhat akkor is tampont használok mert nem látok más megoldást, a betét semmire nemjó, legfeljebb kiegészíteni a tampont az első napokban. De magában hiába használok betétet mert egyszerűen 1 órán belül már mellette folyik a vér. Annyi pénzem meg időm nincs hogy fél óránként cserélgessem.
2012. aug. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Arról ne is beszéljünk, hogy nem kérdést tettél fel, hanem csak a mondat végére tettél kérdőjelet. Kérdésed nem valós, ez pedig a GYK szabályzata ellen van.

Ha téríteni akarsz, akkor sok olyan fórum van, ahol ezt megteheted.

Itt is válaszolhatsz kérdésekre a saját meggyőződésed szerint, de ez nem egy fórum, ahol az álláspontodat népszerűsítheted !

2012. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!