Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SZTK-ba megyek méhnyakrák...

SZTK-ba megyek méhnyakrák szűrésre, plusz szeretnék másik fogamzásgátlót felíratni. Ezért kell fizetni?

Figyelt kérdés

Ja és Sztk-ban még nem voltam nőgyógyásznál, eddig csak magánnál voltam. Különbözik-e valamiben a kettő?

A magándoki nagyon kedves volt, egyedül volt a rendelőben, külön öltöző volt...stb.

Így van ez az SZTK rendelőben is?


2012. aug. 29. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

SZTK-ban sok bunkótahóparaszt orvos van, főleg akik magában is rendelnek, azt akarják elérni, hogy menj magába hozzájuk, hogy ott kedvesek lesznek a pénzedért.

Szóval jobb érdeklődni melyik orvos milyen. Nálunk SZTK-ban (Ráckevén) van öltöző, szerintem az mindenhol van, és nagyon rendes a doki. Az asszisztens ott van a dokival.

2012. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell fizetni. Én egyszer voltam sztk-ban, de soha többet, inkább kifizetem a magándokit. Lehet csak én voltam rossz helyen, de eléggé durva volt, az eszközök hidegek, míg magándokinál test melegek. Nagyon nem is hallgatta meg a panaszom, csak megnyomkodott, mindent lezavart 10 perc alatt vetkőzéssel öltözéssel gyógyszer felírással együtt.
2012. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hú hát ez nem valami biztató, de sajnos ki kell bírnom, nincs most pénzem magán dokira.

De azért nagyon izgulok. :-/

Köszi a válaszokat!

2012. aug. 29. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell leszavazni, véleményt kért én azt mondtam. Látom vannak még értelmileg korlátolt emberek. Sose legyen nagyobb örömötök drágáim:-)
2012. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj egy női dokit keresni, azért csak könnyebb elötte terpeszteni és valószínőleg sokkal empatikusabb is.
2012. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.-el sajnos egyett kell hogy értsek, már ami a magánba terelési akciókat érinti.

Az aszisztensnő jelenléte meg kötelező, elkerülendő az esetleges nem túl tisztességes viselkedést.

2012. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell fizetni, ha rendezve van a TB-d.

Külön öltöző van általában, de nem mindenhol...


Érdemes körbekérdezni az ismerősöket, hogy kit ajánlanak, mert sztk-ban is vannak rendes meg nagyon paraszt dokik sajnos.

2012. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!