Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős alhasi fájdalmaim...

Nagyon erős alhasi fájdalmaim vannak (mint menstruációnál, csak sokkal durvább), de nem vérzek. Egy picit sem. Csak erős fehér folyásom van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a hasam, pluszba már a derekam is mellé. De semmi vérzés, csak a fehér folyás. Nőgyógyász 2 hét múlva tud időpontot adni...:( Volt már így valakivel? Ja és nem vagyok hasfájós menzesz alatt sosem. Nem értem a fájdalmat.
2012. aug. 30. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pl gyulladás, ciszta is okozhatja. NE várd meg a két hetet, menj előbb. Sztk-ban vagy kórházi ambulancián (lakhely szerint ahova tartozol) kötelesek ellátni még ma akár - bár időpont nélkül előfordulhat, hogy sokat kell várni. Menj el még a héten feltétlenül!
2012. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Menj át a háziorvosodhoz.
2012. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál, adott görcsoldót, ami semmit nem ér :( Nem várok 2 hetet, mert nagyonnagyon fáj, legszivesebben sírnék már. És most meg hullámokba jön rám. :( Elég sűrű hullámokban.
2012. aug. 30. 12:39
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor most menj, egy percig se várj tovább! Sok sikert, majd írd meg, mit mondott a doki!
2012. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akarlak megijeszteni, de nem lehet, hogy terhes vagy? Mert én hasonlóképp voltam, rettentően fájt ugyanígy, hasam, derekam, és olyan érzés volt, mintha meg akarna jönni, de semmi, csak folyás... És kiderült a nemvárt...
2012. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolso valaszolohoz, nalam is ugyanigy kezdodott a terhesseg!
2012. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehet a baj..terhesség?? huhhaa..veszek tesztet holnap. és nektek meddig fájt a hasatok? nekem már 4.napja. iszonyú
2012. aug. 30. 21:24
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok

Hat pontosan nem emlekszem, de kb 2-3 hetig.

Amugy kesik a mensid?

2012. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igazából megvolt, csak kevés. és hamar elmult
2012. aug. 30. 21:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhesség is, de miért nem mentél el ma a dokihoz? Holnap szerintem első dolgod legyen felkeresni a rendelést.
2012. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!