Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A végbélnyilásomon észrevettem...

A végbélnyilásomon észrevettem egy kitüremkedést és viszket, nyomásra fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma éreztem, hogy elkezdett viszketni a végbélnyilásom, és mikor megnéztem tükörben észrevettem egy elég nagy kb. 1/2 centis duzzanatot/kitüremkedést a hüvely felőli oldalán. Nyomásra, tapintásra kellemetlen érzés, és fáj is. Most már nem viszket annyira, de érzem, hogy ott van.

Ezzel egyidőben pedig tejszerű, fehér váladék jött a hüvelyemből. Sosem tapasztaltam ilyet.

Mi lehet a bajom? Mik okozhatják ezt. Nőgyógyászhoz bejelentkeztem, de csak holnapra kaptam időpontot... addig teljes kétségbeesés van. Vagy milyen orvoshoz kellene még fordulnom? Nőgyógyász meg tudja mondani, hogy mi bajom van?


2012. aug. 30. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel aranyér.
2012. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jesszus... már csak ez hiányzott. ez gyógyítható teljesen???
2012. aug. 30. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony aranyér!

Kapsz rá kenőcsöt, és remélhetőleg elmúlik.

Tartsd nagyon tisztán!

2012. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a többiek is írták, ez aranyér, de azért ne ijedj meg ennyire.
2012. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

vettem rá Reparon nevű kenőcsöt, most kenegetem bőszen. elmúlt a viszketés, most már nem érzem annyira a kis bogyót ott, de még ott van természetesen.

el fog múlni ez a kitüremkedés teljesen? Felkeressek szerintetek orvost (háziorvost)? Vagy a krém önmagában segíthet?

Köszi mindenkinek a választ!

2012. aug. 30. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A krém önmagában segíthet.
2012. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!