Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor múlik már el a hüvely...

Mikor múlik már el a hüvely gomba?

Figyelt kérdés
Július közepén voltam dokinál a kezdődő gombámmal, irt fel 1szemes gomba elleni tablettát és 6szemes hüvelytablettát(canesten) + a krémet(caneste)! Kezelésre végére mintha javult volna a változás a menstruáciom után ujra kijött :( Vettem Pevarylt elhasználtam és használtam utána ezt a Gynophilus protexin eddig nem is volt baj. Rá egy hétre újra kijött vagy talán nem is múlt el rendesen, megint vettem újra a pevarylt +kenőcs és már most nem múlt el, mit tegyek??? elegem van :( jah 2szer voltam vele dokinál mind a 2szer a canestent irta fel és mégse jó!Segitsetek!
2012. aug. 31. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik doki.
2012. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz és lemosáshoz használj intim segítséget (ez a lemosó neve).
2012. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan dokihoz menj, aki kenetet vesz, és az eredménynek megfelelő gyógyszert írja fel.
2012. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!