Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció utolsó (7. )...

A menstruáció utolsó (7. ) napjában vagyok, de napközben újra rózsaszínes, piros folt lett a bugyimon, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
5 éve menstruálok, és az első alkalomtól fogva napra pontosan jön meg, és nem volt semmi gondom. Tegnap volt még egy kis barna folt, így is szokott lenni, de ma megint véres, csak egy kicsit. Ez minek lehet a jele, vagy még ne aggódjak? Nemi életet nem élek, csak petting van, de már nem volt az se kb 10 napja.
2009. júl. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Egyszerüen csak még nem múlt el a menzeszed. Ez lehet akármitől, felfáztál egy kicsit, vagy pszichésen van valami gond, nem kell félned, az hogy most egy nappal tovább tartott nem lesz gond.
2009. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Remélem csak ez van!

Csak fura volt, mert tegnap is alig volt már, ma meg újra, na de mindegy akkor, majd kiderül! :) Inkább nem izgulok, az is csak ront a helyzeten!

2009. júl. 27. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

nah, velemis ezvolt, nekem elmúlt csütörtökön, pénteken semmi, szombaton meg rózsaszínes folt :D

én voltam utána nőgyógyásznál, de nem ez miatt, és megvizsgált, és nemis talált semmi problémát, úgyhogy nekedsincsen semmi.

2009. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, egyszerü alvadt vér ami azt jelenti h olyan lassan folyt ki:D bocs a fogalmazásért:D, hogy ut közben megalvadt, mert már nincs sok vérzés
2009. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!