Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van a mellbimbómon egy kinövés...

Van a mellbimbómon egy kinövés, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Terhességem elején alakult ki ez a kinövés, aminek a szövete olyan mint a mellbimbómé. A hormonváltozás miatt amúgy is megduzzadtak a mellbimbóim, és még ez a kinövés is megjelent. Olyan, mint egy hólyag, hol összemegy, hol megtelítődik (vízszerű folyadékkal, talán ez is az előtej). A nőgyógyász azt mondta, hogy nem kell jelentőséget tulajdonítani neki. Viszont ma reggel extrém nagyra duzzadt (fél cm), és kipukkadt, mint egy hólyag, ahogy megnyomtam picit. Nagyon zavar és nem éppen esztétikus. Menjek el szülés után sebészhez?

2012. szept. 2. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsősorban a nőgyógyászodnak mutasd meg,de ha nem szeretsz hozzá járkálni(mert egyébként ki szereti?:D),szólj a háziorvosodnak,ő majd ad beutalót.De szerintem az előtejed megszárad és aztán tovább termelődik,ami ebbe a megszáradt "zsákocskába" telítődik.Fáj,ég,viszket...na szerintem akkor van baj.De én azért még egyszer rákérdeznék,hogy ez mi lehet!?:)
2012. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!