Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció hamarabb hogy...

Menstruáció hamarabb hogy múlhat el?

Figyelt kérdés

ismertek valami hagyományt,ételt,italt,bármit ami által a vérzés korábban befejeződik? vagy amit nem szabad csinálni,mert még tovább tart? nekem általában 5napig szokott tartani,de most nagyon kéne hogy elmúljon.

vasárnap jött meg és csütörtökre el kéne múlnia,mert a barátommal találkozok. sürgös lenne :) ezer köszönet elöre is:)


2009. júl. 27. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

állítólag sok citrom levet kell inni!

még nem probáltam!

2009. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom ! :)) azért még várok válaszokat :)
2009. júl. 27. 23:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a citromléről azt hallottam, hogy azzal el lehet egy kicsit halasztani a menstruációt, tehát el lehet érni, hogy egy kicsit késsen, nem pedig azt, hogy hamarabb elmúlik tőle... Bár szerintem egyik se igaz.

Amúgy sehogy se tudod elérni, hogy hamarabb múljon el. Aminek ki kell jönnie, az ki is fog jönni...:/

2009. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél forró ülőfördöt, baromira kitágulna az erek és ugy fogsz vérezni mint atom, hamarabb kijön aminek ki kell jönnie aztán annyi...
2009. júl. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,kipróbálok mindent :D
2009. júl. 28. 08:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy fürödj,zuhanyozz hideg(ha nem birod akkor langyos vízben ami már majdnem hideg) vízben és hamarabb múlik és kevesebb is lesz.Én ezt a módszert szoktam "használni".
2009. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
majd írj,hogy melyik vállt be!
2009. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
melyik jött be?
2009. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

upsz,bocsi hogy nem irtam,csak elfelejtettem :)

hát elkeserítő a válasz,mindent kipróbáltam,de komolyan, és még szombat reggel is megvolt,szoval 6nap :S tehát nekem egyik se vált be :S

2009. aug. 4. 23:38
 10/12 anonim ***** válasza:
áááááááááá!ne már!hétvégén esküvő!akkor remélem addigra elmúlik!
2009. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!